مقاله طراحی سازمان برای رشد سود آور

مقاله طراحی سازمان برای رشد سود آور

دسته بندی: - - - - - - - - - -

قیمت: 5000 تومان

تعداد نمایش: 4025 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 11 می 2015

به روز رسانی در: 5 اکتبر 2015

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

چکیده ترجمه این مقاله:

استراتژی ها فوق که در این شرکت ها پیاده سازی شده بود مورد بررسی قرار گرفت تا این گزینه ها و نتایج آموزشی که از پیاده سازی آن به دست آمده بود ارزیابی شوند . این راه حل ها در محل های مختلف به کار برده شده است و منجر به ارائه راه حل های مختلفی شده است . هر یک از این راه حل ها ابعاد متمایزی از فرآیند یادگیری را بیان می کند و هنگامی که راه حل ها با هم آمیخته شود بهره برداری و بازیابی بهتری از فرآیند صورت میگیرد.

فرآیند طراحی مدل ساختار متوازن در این مقاله سعی بر آن دارد، نگرشی را فراهم می آورد تا احتیاجات شما را در شرایط خاص برآورده نماید. ۴ اصل کلی طراحی برای پیاده سازی موفق ساختارهای متوازن نیز در این مقاله گنجانده شده است.

____________

چکیده ای از متن انگلیسی مقاله:

Companies strive for profitable growth in their quest to create superior returns for their shareholders. Profitable growth requires an organizational design that pursues seemingly contradictory demands: mechanistic structures to ensure the efficient exploitation of existing capabilities, and organic structures to enable the exploration of new growth opportunities. Researchers have suggested a range of ‘balanced’ structural concepts to reconcile these conflicting requirements at the corporate level. The solutions include temporarily cycling through different structures (temporal separation), creating differentiated units (structural separation), and enabling employees to move back and forth between different structures (parallel structures). While theoretical concepts have been presented for balanced structures, much less is known about how organizations deploy and execute these solutions.

____________

جزئیات این مقاله:

عنوان انگلیسی مقاله: Balanced Structures: Designng Organizations for profitable Growth

عنوان فارسی مقاله:  سازه های متوازن: طراحی سازمان برای رشد سود آور

سال انتشار: ۲۰۰۸

تعداد صفحات مقاله انگلیسی: ۲۶ صفحه

تعداد صفحات فایل ترجمه شده: ۴۳ صفحه

فرمت فایل ترجمه شده: pdf